KSSERVICE-2

Aplikator folii/ oklejanie samochodów – wynagrodzenie od 2200,00 euro – praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Twoje zadania:

  • oklejanie pojazdów różnego typu
  • przygotowanie nawierzchni do oklejenia
  • demontaż wcześniejszego oklejenia
  • wyjazdy do Klientów w celu aplikacji folii na samochody
  • doradztwo w zakresie wyboru rodzaju oklejenia

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w firmie
  • wykształcenie lub doświadczenie techniczne
  • dokładność, zaangażowanie, komunikatywność
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości od 13,50 euro brutto za godzinę
  • nadgodziny płatne w wysokości 150 % stawki podstawowej
  • trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej, wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • jeśli wyjedziesz swoim samochodem zapewnimy Ci kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja