KSSERVICE-2

Magazynier-umowa o pracę/wolne weekendy – Konstantynów Łódzki

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Szukamy Ciebie jeśli:

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT?

Masz doświadczenie w pracy na magazynie?

Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić?

Jeśli odpowiedziałeś tak…

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z bogatą roczną premią
  • 40 % dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • wolne weekendy-pracujemy od poniedziałku do piątku
  • wstępne szkolenia wdrażające w stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym
  • bezpłatny transport z Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic i Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic

Twoje przyszłe zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru
  • wydawanie materiałów na produkcję
  • proste prace magazynowe

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Szkolenia
Trzynasta Pensja
Darmowy Transport