KSSERVICE-2

Planowanie produkcji – umowa/ zdobądź doświadczenie – Konstantynów Łódzki

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Chcemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • pracę w komfortowym biurze w Aleksandrowie Łódzkim
  • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i możliwość rozwoju w strukturach firmy

Twoje główne zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych oraz optymalizacja zapasów
  • uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania i nadzorowania produkcji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego oraz znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności pracy w zespole i nastawienia na realizację celów
  • znajomości strategii planowania  i filozofii Lean
  • dobrej znajomość programu SAP – moduł PP

Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji.

Wysokie wynagrodzenie
Opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia