KSSERVICE-2

Serwisant Sieci Dostępowych- praca mobilna/ umowa – Wysogotowo

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Czego oczekujemy?

czynnego prawa jazdy i znajomości zagadnień związanych z siecią telekomunikacyjną.  Zależy nam, aby Serwisant umiał korzystać z narzędzi pomiarowych do diagnostyki i posiadał uprawienia  SEP (G1)– nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia. Mile widziane doświadczenie przy pracy ze światłowodami, m.in. ich spawanie.

Chcemy zaoferować:

stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę  w miesiącu, za którą jest dzień wolny w tygodniu. Zapewniamy wsparcie koordynatora personalnego oraz kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki. Nasi Serwisanci mogą liczyć na zdobycie nowego doświadczenia oraz umiejętności zawodowych, a po okresie próbnym wysokie premie, dofinansowanie do karty Multisport i pakiet prywatniej opieki medycznej.

Codzinne zadania Serwisanta:

naprawa awarii i usterek  u Klientów, kontrolne prace pomiarowe i regulacja sieci. Do obowiązków należy również instalacja, odłączanie lub zmiana usługi wedle życzeń abonentów.

Przyjazna atmosfera
Samochód służbowy
Sprzęt do pracy
Telefon służbowy
Umowa o pracę
Szkolenia