KSSERVICE-2

Magazynier – bez uprawnień na wózki – kobiety i mężczyźni

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Zyskujesz:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjna premia
  • dla chętnych szansa na dodatkowo płatne nadgodziny
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Przyszłe zadania:

  • rozładunek towaru
  • rozlokowanie materiału na magazynie
  • inne proste zadania magazynowe

Oczekiwania:

  • chęć do pracy od zaraz i zaangażowanie w powierzone obowiązku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z UDT, ale nie jest to warunek konieczny

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy