KSSERVICE-2

Mistrz Produkcji – wysokie zarobki/umowa o pracę – Kraków

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • bogaty koszyk benefitów, w tym karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży
  • bezpłatny, ciepły posiłek pracowniczy
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • realny wpływ na rozwój firmy i podległego wydziału

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu (ok. 10 osób)
  • monitorowanie i raportowanie realizacji produkcji
  • optymalizacja strat i kosztów produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów BHP

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość komputera (pakiet MS Office)
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu pracą zespołu

Darmowy posiłek
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
karta Multisport
System Premiowy